Головна >> Утеплення і теплоізоляція >> Утеплення покрівлі >>

Одеса: Приклад утеплення старої плоскої покрівлі монолітним пінобетоном D200 і D600

Звертайтеся до нас в Одесі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте питання, уточнюйте інформацію, прицінюйтеся для Вашого конкретного випадку ефективного і недорого за ціною утеплення плоскої покрівлі / даху нашим способом - якісним монолітним пінобетоном:

Це ми на старій будівлі, яку нові господарі викупили під торговий центр і ремонтують. Нас запросили виконати утеплення старої плоскої покрівлі нашим монолітним пінобетоном, тому що це вигідніше в даному випадку на 50% (якщо порівнювати з утепленням базальтовою ватою з усіма комплектуючими матеріалами).

Схематично, коротко покажемо Вам принцип утеплення даного конкретного об'єкту. В якості  паробар'єру під пінобетон замовник вирішив залишити старий рубероїд, який ще не втратив своєї цілісності та прослужить під пінобетоном ще дуже багато десятків років.

Дивіться коротке відео

по темі утеплення плоскої покрівлі якісним монолітним пінобетоном нашим обладнанням в Одесі та Україні:

(066) 600-44-30


Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
Viber Messenger Whatsapp Telegram Instagram

Довжина скату покрівлі - десять метрів. Різниця між верхньою та нижньою точками - метр десять. Тобто, ухил даху приблизно десять сантиметрів на метр (або 6 градусів). А це означає, що даний дах не такий вже й плоский.

Інженер-проектувальник розрахував, що для досягнення необхідної теплоізоляції покрівлі цієї будівлі товщина утеплювача при його коефіцієнті теплопровідності 0,06 повинна становити 20 - 25 см.

Ось ми і встановили маяки заввишки по 25 сантиметрів (вони в даному випадку з оцинкованого профілю).

І залили один шар товщиною 20 сантиметрів пінобетоном марки Д200, а поверх нього другий, більш щільний шар, товщиною 5 сантиметрів пінобетоном марки Д600.

Після нас на даний об'єкт зайдуть покрівельники та виконають наплавлення покрівлі рубероїдом прямо на наш пінобетон (після його висихання). А ми через пару днів переходимо на ось цей рівень нижче утеплювати стару плоску покрівлю так само.

Звертайтеся до нас за подібним утепленням плоскої покрівлі найвигіднішим у всіх аспектах монолітним пінобетоном. Таке утеплення надійно та ефективно прослужить рівно стільки, скільки служитиме будівля.
 
Якщо Вас цікавить обладнання для виробництва якісного монолітного пінобетону - звертайтеся, можемо Вас навчити та супроводжувати Вашу діяльність, включаючи обслуговування обладнання та постачання витратних матеріалів.

Телефонуйте нам в Одесі або пишіть у месенджерах. Ми на зв'язку в будь-який день з 8-00 до 20-00:

(066) 600-44-30


Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
Viber Messenger Whatsapp Telegram Instagram