Главная >> Металовироби і металоконструкції >> Гаражні ворота >>

Одеса: ворота металеві гаражні розпашні з дверима (ціна/вартість)

Телефонуйте в Одесі в будь-який день з 8-00 до 20-00, ставте питання, уточнюйте інфу, викликайте провідного майстра для визначення вигідної підсумкової вартості наших послуг з виготовлення гаражних воріт розпашних металевих:

ДИВІТЬСЯ КОРОТКИЙ ВІДЕО-ОГЛЯД

деяких варіантів гаражних металевих воріт розпашних з дверима в створці, виконаних нами в Одесі та Україні:

Розпашні ворота металеві для гаража в гаражному кооперативі. Розмір не зовсім стандартний - 2,06 х 2,41 м. Хоча дуже рідко зустрічаються однакові розміри промов. Саме тому гаражні ворота в основному тільки під замовлення роблять.

 

Товщина металу тут - 3 мм. Ми таких воріт переробили вже більше сотні за свою багаторічну практику. Ці ворота такого типу, коли в одній створці зроблені двері. Це дуже зручно і практично, якщо людина часто користується гаражем, але не часто потрібно відкривати обидві створки.

Вартість саме цих гаражних воріт (з дверима у створці), виходячи з ціни металу на початок 2021 року склала 16300 грн. (за персональною домовленістю). Плюс два хороших замки по 750 грн замовник захотів.


Звертайтеся до нас в Одесі за металевими гаражними воротами розпашного типу. Ми на зв'язку в будь-який день з 8-00 до 20-00, включаючи вихідні і свята:

Хоча багато хто замовляє і спрощений варіант гаражних воріт, без дверей, щоб подешевше було:

ДИВІТЬСЯ ЩЕ ФОТО ГАРАЖНИХ ВОРІТ

різних за складністю, типом і вартістю в Одесі та Україні:

(066) 600-44-30


або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
Viber Messenger Whatsapp Telegram Instagram
(066) 600-44-30


або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
Viber Messenger Whatsapp Telegram Instagram